Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto G 2015, Moto G 3rd gen, Moto G3 akku 2300 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto G 2015, Moto G 3rd gen, Moto G3 akku 2300 mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT155SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola puhelinten kanssa:
Moto G 2015
Moto G 3rd gen
Moto G3
Moto G 3rd gen
Moto G3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola puhelin alkuperäisakut:
FC40
SNN5965A
SNN5965A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MXT155SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111054 |
| Korvaa | FC40 / SNN5965A / FC40-T / SNN5967A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.74Wh |
| Mitat | 77.65 x 50.40 x 4.24 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |