Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto C, Moto C Dual SIM akku 2000mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto C, Moto C Dual SIM akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT175SL
18,95 €
9,48 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola puhelinten kanssa:
Moto CMoto C Dual SIM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola puhelin alkuperäisakut:
HC40
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MXT175SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131144 |
| Korvaa | HC40 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.36Wh |
| Mitat | 73.62 x 62.03 x 4.05mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |