Cameron Sino tarvikeakku Motorola MB860 akku 1800 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola MB860 akku 1800 mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT865XL
18,95 €
Motorola yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Motorola malleihin:
A954
Atrix 4G
Droid X2
MB860
MB870
ME722
Olympus
XT865
Atrix 4G
Droid X2
MB860
MB870
ME722
Olympus
XT865
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola alkuperäisakut:
BH6X
SNN5880A
SNN5880
SNN5880A
SNN5880
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MXT865XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080152 |
| Korvaa | BH6X, SNN5880A, SNN5880 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 64.90 x 41.72 x 5.92mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |