Cameron Sino tarvikeakku Motorola i870, i450, i415, i760, i730, i265, i860, i215, i90, i530, i30, i60, akku 1000 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola i870, i450, i415, i760, i730, i265, i860, i215, i90, i530, i30, i60, akku 1000 mAh
In stock
- SKU
- CS-MOI30SL
16,95 €
Akku sopii mm: Motorola i870, i450, i415, i760, i730, i265, i860, i215, i90, i530, i30, i60, i205, i305, i560, i95, i85, i850, i50, i90, i50, i85, i88, i55, i58, i95, i60, i30, i35, i205, i730, i733, i736, i710, i305, i315, i325, i355, i530, i860, i605, i265, i275, i760, i850, i855, i560, i930, i920, i870, i875, i670.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-MOI30SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128006442 |
| Korvaa | SNN5705 / SNN5723A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 57.74 x 35.50 x 7.43mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |