Cameron Sino tarvikeakku Motorola I576 akku 1800 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola I576 akku 1800 mAh
In stock
- SKU
- CS-MOI567SL
23,95 €
Akku sopii mm: Motorola I576.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-MOI567SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128027751 |
| Korvaa | BT90 / SNN5826A / SNN5759 / SNN5765 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 53.60 x 35.40 x 9.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |