Cameron Sino tarvikeakku Motorola i296, i335, i465 Clutch akku 1600 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola i296, i335, i465 Clutch akku 1600 mAh
In stock
- SKU
- CS-MOV950SL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola puhelinten kanssa:
i296
i335
i465 Clutch
i335
i465 Clutch
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola puhelin alkuperäisakut:
BK10
SNN5793
SNN5793A
SNN5793
SNN5793A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MOV950SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095255 |
| Korvaa | BK10 / SNN5793 / SNN5793A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 44.80 x 37.30 x 10.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |