Cameron Sino tarvikeakku Motorola F3, F3C akku 750 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola F3, F3C akku 750 mAh
In stock
- SKU
- CS-MOF3SL
16,95 €
Akku sopii mm: Motorola F3, F3C.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-MOF3SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128012504 |
| Korvaa | BD50 / SNN5796A / SNN5796 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 47.01 x 34.96 x 4.48mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |