Cameron Sino tarvikeakku Motorola E398, ROKR E1, ROKR E3, V810, C150 akku 950 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola E398, ROKR E1, ROKR E3, V810, C150 akku 950 mAh
In stock
- SKU
- CS-MOE398SL
15,95 €
5,95 €
Akku sopii mm: Motorola E398, ROKR E1, ROKR E3, V810, C150.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-MOE398SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128006534 |
| Korvaa | SNN5699A |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Mitat | 53.64 x 31.46 x 6.88mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |