Cameron Sino tarvikeakku Motorola Droid X akku 1200 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Droid X akku 1200 mAh
In stock
- SKU
- CS-MBH05SL
14,95 €
Motorola yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Motorola malleihin:
MB810
Droid X
ME811
Droid X2
Daytona
MB870
Milestone X
Shadow
Fire XT
Droid X
ME811
Droid X2
Daytona
MB870
Milestone X
Shadow
Fire XT
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola alkuperäisakut:
BH5X
SNN5865A
SNN5865A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MBH05SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036128 |
| Korvaa | BH5X / SNN5865A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 65.05 x 41.97 x 4.78mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |