Cameron Sino tarvikeakku Motorola Droid Turbo, Droid Turbo LTE, Quark akku 3900 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Droid Turbo, Droid Turbo LTE, Quark akku 3900 mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT125SL
21,95 €
10,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola puhelinten kanssa:
Droid Turbo
Droid Turbo LTE
Quark
Droid Turbo LTE
Quark
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola puhelin alkuperäisakut:
EQ40
SNN5949A
SNN5949A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MXT125SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095132 |
| Korvaa | EQ40 / SNN5949A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 14.82Wh |
| Mitat | 104.47 x 60.47 x 4.33 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |