Cameron Sino tarvikeakku Motorola DROID RAZR MAXX HD 4G akku 2450 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola DROID RAZR MAXX HD 4G akku 2450 mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT926SL
59,95 €
Motorola yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Motorola malleihin:
XT925
XT926
DROID RAZR MAXX
DROID RAZR MAXX HD 4G
XT926
DROID RAZR MAXX
DROID RAZR MAXX HD 4G
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola alkuperäisakut:
EV30
SNN5915A
SNN5915B
SNN5915A
SNN5915B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MXT926SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079996 |
| Korvaa | EV30 / SNN5915A / SNN5915B |
| Kapasiteetti (mAh) | 2450mAh / 9.31Wh |
| Mitat | 94.41 x 57.17 x 3.32mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |