Lenovo K80M, K920, Z2 Pro Exclusive Edition akku 3100 mAh
calcActive())">
Lenovo K80M, K920, Z2 Pro Exclusive Edition akku 3100 mAh
In stock
- SKU
- CS-LVZ220SL
18,95 €
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo puhelinten kanssa:
K80M
K920
Z2 Pro Exclusive Edition
K920
Z2 Pro Exclusive Edition
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo puhelin alkuperäisakut:
BL263
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-LVZ220SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127611 |
| Korvaa | BL263 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 11.94Wh |
| Mitat | 75.00 x 59.60 x 4.40 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |