Lenovo K6 Note akku 3750mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo matkapuhelimien kanssa:
K6 Note
K6 Note Dual SIM
K6 Note Dual SIM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo matkapuhelimien alkuperäisakut:
BL273
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-LVK630SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138150 |
| Korvaa | BL273 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3750mAh / 14.25Wh |
| Mitat | 73.06 x 64.65 x 4.70mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |