Lenovo K6 NOTE (2016) akku 4000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien matkapuhelimien kanssa:
Lenovo:
K6 NOTE (2016)Vibe K6 Plus
Motorola:
Moto E5Moto G6 Play
XT1920DL
XT1922-1
XT1922-10
XT1922-3
XT1922-4
XT1922-5
XT1922-6
XT1922-7
XT1922-8
XT1922-9
XT1922-XT1922-2
XT1944-1
XT1944-2
XT1944-3
XT1944-4
XT1944-5
XT1944-6)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat matkapuhelimien alkuperäisakut:
Lenovo:
BL270Motorola:
BL270)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-LVK610SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125433 |
| Korvaa | BL270 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.4Wh |
| Mitat | 80.30 x 65.90 x 4.20mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |