Lenovo K5s, K5s TD-LTE Dual SIM, PADL0006CN akku 3000mAh
calcActive())">
Lenovo K5s, K5s TD-LTE Dual SIM, PADL0006CN akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-LVK520SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo matkapuhelimien kanssa:
K5s
K5s TD-LTE Dual SIM
PADL0006CN
K5s TD-LTE Dual SIM
PADL0006CN
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo matkapuhelimien alkuperäisakut:
BL295
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-LVK520SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149927 |
| Korvaa | BL295 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 79.00 x 59.20 x 3.72mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |