Lenovo K5 Note, K52t38, Lemon K5 Note Dual SIM TD-LTE akku 3400 mAh
calcActive())">
Lenovo K5 Note, K52t38, Lemon K5 Note Dual SIM TD-LTE akku 3400 mAh
In stock
- SKU
- CS-LVK500SL
24,95 €
12,48 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo puhelinten kanssa:
K5 Note
K52t38
Lemon K5 Note Dual SIM TD-LTE
K52t38
Lemon K5 Note Dual SIM TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo puhelin alkuperäisakut:
BL261
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-LVK500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112389 |
| Korvaa | BL261 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.92Wh |
| Mitat | 81.12 x 63.35 x 4.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |