Lenovo K33A42 akku 4000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo matkapuhelimien kanssa:
K33A42
Vibe K6 Power
Vibe K6 Power
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo matkapuhelimien alkuperäisakut:
BL272
SB18C10605
SB18C10605
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-LVK620SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125570 |
| Korvaa | BL272 / SB18C10605 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.4Wh |
| Mitat | 72.80 x 61.50 x 5.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |