Lenovo I325, I325WG, S710 akku 950 mAh/
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo puhelinten kanssa:
I325
I325WG
S710
I325WG
S710
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo puhelin alkuperäisakut:
BL142A
BL142B
BL142B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-LVS710SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128078715 |
| Korvaa | BL142A / BL142B |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Mitat | 52.68 x 43.01 x 4.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |