Lenovo A7010a48, K51c78, Lemon X3 Lite akku 3200 mAh
calcActive())">
Lenovo A7010a48, K51c78, Lemon X3 Lite akku 3200 mAh
In stock
- SKU
- CS-LVX310SL
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo puhelinten kanssa:
A7010a48
K51c78
Lemon X3 Lite
K51c78
Lemon X3 Lite
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo puhelin alkuperäisakut:
BL256
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-LVX310SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112396 |
| Korvaa | BL256 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.16Wh |
| Mitat | 86.75 x 62.00 x 4.00 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |