Lenovo A307, A320, E209 akku 950 mAh/
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo puhelinten kanssa:
A307
A320
E209
A320
E209
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo puhelin alkuperäisakut:
BL-058
BL-068
BL-072
BL-068
BL-072
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-LVS200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128078708 |
| Korvaa | BL-058 / BL-068 / BL-072 |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Mitat | 55.28 x 35.60 x 4.27mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |