Lenovo A288t, A298, A298t akku 1650 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo puhelinten kanssa:
A288t
A298
A298t
A298
A298t
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo puhelin alkuperäisakut:
BL179
BL180
BL186
BL180
BL186
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-LVS760SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128078784 |
| Korvaa | BL179, BL180, BL186 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1650mAh / 6.11Wh |
| Mitat | 51.36 x 50.89 x 5.03mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |