Lenovo A2580 / A2860 akku 1700 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo puhelinten kanssa:
A2580
A2860
A2860
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo puhelin alkuperäisakut:
BL253
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-LVA258SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134244 |
| Korvaa | BL253 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.29Wh |
| Mitat | 56.00 x 48.92 x 5.28mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |