Lenovo A900 akku 900 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo puhelinten kanssa:
A900
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo puhelin alkuperäisakut:
BL123
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-LTA900SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049784 |
| Korvaa | BL123 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 58.03 x 44.07 x 4.57mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |