Iridium 9555 Satelliittipuhelimen Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Iridium satelliittipuhelimien kanssa:
9555
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Iridium satelliittipuhelimien alkuperäisakut:
BAT20801
BAT2081
BAT31001
BAT2081
BAT31001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-IRD955SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053446 |
| Mitat | 108.60 x 38.50 x 12.50mm |
| Korvaa | BAT2081 / BAT20801 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |