Huawei U8650 Akku 1100 mAh
calcActive())">
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin:
U8650
C8650
IDEOS U8650
Sonic
Sonic Ascend II
M865
U8850
C8850
vision
Ascend Y200
U8655
C8655
Ascend Y201C
Ascend Y201
U8666
U8651
U8652
U8651S
Summit
Fusion
Ascend Y200T
T8620
U8665
AT&T Fusion 2
C8650
IDEOS U8650
Sonic
Sonic Ascend II
M865
U8850
C8850
vision
Ascend Y200
U8655
C8655
Ascend Y201C
Ascend Y201
U8666
U8651
U8652
U8651S
Summit
Fusion
Ascend Y200T
T8620
U8665
AT&T Fusion 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:
HB5K1H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HU8650SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128045434 |
| Korvaa | HB5K1H |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 49.50 x 44.20 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |