Huawei T2211 Akku 1000 mAh
calcActive())">
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin:
T2211
T2251
T1600
T2281
G6600
G6603
G6608
T2251
T1600
T2281
G6600
G6603
G6608
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:
HB4H1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUT211SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128042976 |
| Korvaa | HB4H1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 59.67 x 39.66 x 4.26mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |