Huawei puhelimen P40 Pro / ELS-N09 yhteensopiva akku 3750mAh
calcActive())">
Huawei puhelimen P40 Pro / ELS-N09 yhteensopiva akku 3750mAh
In stock
- SKU
- CS-HUP420SL
30,95 €
Huawei puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
P40 Pro
ELS-N09
ELS-NX9
ELS-N09
ELS-NX9
Korvattavat Huawei puhelimen alkuperäisakut
HB536378EEW
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-HUP420SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128206255 |
| Korvaa | HB536378EEW |
| Kapasiteetti (mAh) | 3750mAh / 14.44Wh |
| Mitat | 75.70 x 61.80 x 5.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |