Huawei P30 Lite / Mate 10 Lite akku 3300 mAh HB356687ECW
calcActive())">
Huawei P30 Lite / Mate 10 Lite akku 3300 mAh HB356687ECW
In stock
- SKU
- CS-HUN210XL
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
- Honor 7X
- Honor 7X Dual
- Honor 7X Global Dual
- Honor 9i 2018
- Honor 9i 2018 Dual SIM
- Honor 9i 2018 Dual SIM TD-LTE
- Honor 9N
- INE-L21
- INE-LX1
- INE-LX2
- Leland 2
- LLD-AL20
- LLD-AL30
- Mate SE
- Nova 2 Plus
- Nova 2 Plus Dual SIM
- Nova 3i
- P smart Plus
- P Smart+
- P Smart+ Dual SIM
- P Smart+ Dual SIM LTE
- P30 Lite
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:
HB356687ECW
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUN210XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128335 |
| Korvaa | HB356687ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 12.71Wh |
| Mitat | 86.00 x 64.70 x 3.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |