Huawei M750 Akku 1100 mAh
calcActive())">
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin:
M750
U7519
M228
C8000
C8100
U8110
U8500
T550
T552
E5805
EC5808
T550+
U7510
C5730
U1860
U3100
U7520
HiQQ
U8100
U7519
M570
Verge
T-Mobile Tap
U7519
M228
C8000
C8100
U8110
U8500
T550
T552
E5805
EC5808
T550+
U7510
C5730
U1860
U3100
U7520
HiQQ
U8100
U7519
M570
Verge
T-Mobile Tap
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:
HB5A2H
BTR7519
BTR7519
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUM750XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128041580 |
| Korvaa | HB5A2H, BTR7519 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 54.05 x 34.10 x 5.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |