Huawei IDEOS Akku Laajennetulla mustalla takakannella 3300 mAh
calcActive())">
Huawei IDEOS Akku Laajennetulla mustalla takakannella 3300 mAh
In stock
- SKU
- CS-HU8150XL
25,95 €
12,98 €
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin:
U8150
IDEOS
IDEOS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:
HB4J1
HB4J1H
HB4J1H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HU8150XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128043003 |
| Korvaa | HB4J1 / HB4J1H |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 12.21Wh |
| Mitat | 51.08 x 40.82 x 13.94mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |