Huawei IDEOS Akku 1100 mAh
calcActive())">
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin:
U8150
IDEOS
C8500
V845
IDEOS X3
C8500S
U8510
U8180
GAGA
Ideos X1
U8160
M835
Ascend Y100
U8185
U8150B
T8100
U8120
T8300
IDEOS
C8500
V845
IDEOS X3
C8500S
U8510
U8180
GAGA
Ideos X1
U8160
M835
Ascend Y100
U8185
U8150B
T8100
U8120
T8300
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:
HB4J1
HB4J1H
HB4J1H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HU8150SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038290 |
| Korvaa | HB4J1 / HB4J1H |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 54.00 x 43.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |