Huawei HB4F1, BLT005 yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
Huawei HB4F1, BLT005 yhteensopiva akku 1500mAh
In stock
- SKU
- CS-HU8220SL
18,95 €
16,95 €
Akku sopii mm: Huawei U8220, E5830, E5832, E6939, E583X, U8000, U9120, U8230, A100, A103, A105, A109, A113, A115, A201, A520, P51, T5, Z101, M860, E5836s, MiFi E6939, ideos X5, ideos U8800H, P51, U8230.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla. Sopii ainakin: U8220, E5830, E5832, E6939, E583X, U8000, U9120, U8230, A100, A103, A105, A109, A113, A115, A201, A520, P51, T5, Z101, M860, E5838, E5832s, E5836s, MiFi E6939, ideos X5, ideos U8800H, P51, U8230.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-HU8220SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033462 |
| Korvaa | C634104130T |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 65.23 x 41.98 x 5.21mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |