Huawei E583C, Mifi E583C Wireless Pointer, R201 Hotspot mokkulan Akku
calcActive())">
Huawei E583C, Mifi E583C Wireless Pointer, R201 Hotspot mokkulan Akku
In stock
- SKU
- CS-HUE583SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei mokkuloiden kanssa:
E583C
Mifi E583C Wireless Pointer
R201
Mifi E583C Wireless Pointer
R201
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei mokkuloiden alkuperäisakut:
HB7A1H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HUE583SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128044857 |
| Korvaa | HB7A1H |
| Kapasiteetti (mAh) | 1450mAh / 5.37Wh |
| Mitat | 53.50 x 33.50 x 7.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |