Huawei Ascend P6, Ascend P6-U06, Ascend P6-C00, Ascend G620S Akku 2000mAh / 3.8V mAh
calcActive())">
Huawei Ascend P6, Ascend P6-U06, Ascend P6-C00, Ascend G620S Akku 2000mAh / 3.8V mAh
In stock
- SKU
- CS-HUP600SL
21,95 €
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin:
Ascend G620SAscend P6
Ascend P6-U06
Ascend P6-C00
Ascend P6-U06
Ascend P6-C00
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:
HB3742A0EBC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUP600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080176 |
| Korvaa | HB3742A0EBC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.6Wh |
| Mitat | 97.89 x 40.67 x 3.44mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |