Huawei Ascend Mate, MT1-U0, MT1-U06 Akku 3900mAh / 3.8V mAh
calcActive())">
Huawei Ascend Mate, MT1-U0, MT1-U06 Akku 3900mAh / 3.8V mAh
In stock
- SKU
- CS-HUM100SL
43,95 €
21,98 €
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin:
Ascend Mate
MT1-U0
MT1-U06
MT1-U0
MT1-U06
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:
HB496791EBC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUM100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080251 |
| Korvaa | HB496791EBC / HB496791EBW |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 14.82Wh |
| Mitat | 89.57 x 66.61 x 4.33mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |