HTC Explorer, HD3, HD7 akku 1300 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
Explorer
HD3
HD7
HD3
HD7
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00143-01M
35H00154-01M
BA S460
35H00154-01M
BA S460
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTD3XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128069294 |
| Korvaa | BA S460 / BA S540 / BD29100 / 35H00143-01M / 35H00154-01M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 53.00 x 43.00 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |