HTC Edge, Evita, Evitare akku 2000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
Edge
Evita
Evitare
Evita
Evitare
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00188-00M
35H00188-00P
35H00191-00M
35H00188-00P
35H00191-00M
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTX720SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128070726 |
| Korvaa | BJ75100 / 35H00188-00M / 35H00188-00P / 35H00191-00M / BM35100 / 35H00197-04M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.6Wh |
| Mitat | 60.50 x 54.00 x 4.80 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |