HTC Diamond, Diamond 100, Diamond 140 akku 900 mAh/
calcActive())">
HTC Diamond, Diamond 100, Diamond 140 akku 900 mAh/
In stock
- SKU
- CS-HDM100SL
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
Diamond
Diamond 100
Diamond 140
Diamond 100
Diamond 140
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00113-003
35H00113-03M
DIAM100
35H00113-03M
DIAM100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HDM100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128022602 |
| Korvaa | DIAM160 / 35H00113-003 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 42.38 x 40.17 x 5.31mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |