HTC D316, D316d, D516 akku 2000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
D316
D316d
D516
D316d
D516
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
5360570
B0PB5100
B0PB5100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTD516XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098430 |
| Korvaa | B0PB5100 / 5360570 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 69.48 x 54.95 x 4.52mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |