HTC Artemis, Love, P3300 akku 2400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
Artemis
Love
P3300
Love
P3300
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00062-04M
ARTE160
ARTE160
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DP800XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128001362 |
| Korvaa | ARTE160 / 35H00062-04M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 51.43 x 38.47 x 13.08mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |