HTC älypuhelinten Desire 20 Pro yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
HTC älypuhelinten Desire 20 Pro yhteensopiva akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-HTD220SL
22,95 €
HTC älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Desire 20 Pro
Korvattavat HTC älypuhelinten alkuperäisakut
Q6655
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HTC älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-HTD220SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164661 |
| Korvaa | Q6655 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 18.48Wh |
| Mitat | 87.40 x 65.30 x 4.80mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |