HTC älypuhelinten D210h / Desire 210 yhteensopiva akku 1450mAh
calcActive())">
HTC älypuhelinten D210h / Desire 210 yhteensopiva akku 1450mAh
In stock
- SKU
- CS-HTD210SL
17,95 €
HTC älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
D210h
Desire 210
Desire 210 Dual Sim
Desire 210
Desire 210 Dual Sim
Korvattavat HTC älypuhelinten alkuperäisakut
B0PD2100
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HTC älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-HTD210SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156154 |
| Korvaa | B0PD2100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1450mAh / 5.37Wh |
| Mitat | 55.20 x 45.74 x 4.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |