HTC T5353, Topaz 100, Touch Diamond 2 akku 2200 mAh
calcActive())">
HTC T5353, Topaz 100, Touch Diamond 2 akku 2200 mAh
In stock
- SKU
- CS-HTP160XL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
T5353
Topaz 100
Touch Diamond 2
Topaz 100
Touch Diamond 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00125-07M
BA S360
TOPA160
BA S360
TOPA160
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTP160XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128028604 |
| Korvaa | TOPA160 / 35H00125-07M / BA S360 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 65.04 x 40.29 x 8.68mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |