HTC puhelimen Wildfire E2 yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
HTC puhelimen Wildfire E2 yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-HTW200SL
23,95 €
HTC puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Wildfire E2
Korvattavat HTC puhelimen alkuperäisakut
BST01
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HTC puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa si…
| SKU | CS-HTW200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193524 |
| Korvaa | BST01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.4Wh |
| Mitat | 89.90 x 60.80 x 4.30mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |