HTC P3600, P3600i, Trinity akku 3000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
P3600
P3600i
Trinity
P3600i
Trinity
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00077-00M
TRIN160
TRIN160
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DD810HL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128014409 |
| Korvaa | 35H00077-00M / TRIN160 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Mitat | 67.02 x 44.61 x 12.55mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |