HTC Mini One 601 akku 1800 mAh
calcActive())">
HTC yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
601E
601N
601S
603e
M4 One Mini
One mini HSPA 601e
One mini LTE 601n
One mini LTE 601s
One mini LTE NA
601N
601S
603e
M4 One Mini
One mini HSPA 601e
One mini LTE 601n
One mini LTE 601s
One mini LTE NA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC alkuperäisakut:
35H00195-00M
BL80100
BO58100
BL80100
BO58100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTC601XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083061 |
| Korvaa | BL80100 / BO58100 / 35H00210-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.84Wh |
| Mitat | 79.00 x 54.20 x 3.50mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |