HTC M9, One Hima, One M9 akku 2840 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
M9
One Hima
One M9
One Hima
One M9
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00236-01M
B0PGE100
B0PGE100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTM900SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106838 |
| Korvaa | B0PGE100 / 35H00236-01M / BOPGE100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2840mAh / 10.79Wh |
| Mitat | 93.00 x 63.03 x 3.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |