HTC HTI13, ISW13HT, J ISW13HT akku 1950 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
HTI13
ISW13HT
J ISW13HT
ISW13HT
J ISW13HT
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00189-00M
35H00189-02M
HTI13UAA
35H00189-02M
HTI13UAA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTZ321XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128100188 |
| Korvaa | 35H00189-02M / HTI13UAA |
| Kapasiteetti (mAh) | 1950mAh / 7.41Wh |
| Mitat | 58.90 x 51.10 x 5.10mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |