HTC Dream akku 1150mAh/4.26Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC matkapuhelimien kanssa:
Dream
Dream 100
Dream 100
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC matkapuhelimien alkuperäisakut:
35H00106-01M
35H00106-02M
BA S370
DREA160
35H00106-02M
BA S370
DREA160
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HDE160SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025764 |
| Korvaa | DREA160 / 35H00106-01M / 35H00106-02M / BA S370 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1150mAh / 4.26Wh |
| Mitat | 54.43 x 36.38 x 5.41mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |