HTC Desire Z akku 1350 mAh
calcActive())">
HTC yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin HTC malleihin:
7 Mozart
A7272
BB96100
Desire Z
F5151
Freestyle
Mozart
PC10100
T8698
T-Mobile G2
Vision
A7272
BB96100
Desire Z
F5151
Freestyle
Mozart
PC10100
T8698
T-Mobile G2
Vision
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC alkuperäisakut:
35H00140-00M
35H00140-01M
BA S450
35H00140-01M
BA S450
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HT7272XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037156 |
| Korvaa | BA S450 / 35H00140-00M / 35H00140-01M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1350mAh / 5Wh |
| Mitat | 65.00 x 43.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |